اخبارشرکت فرانکو اسپادان با حضور در مناقصه شرکت فولاد سفید دشت در تاریخ 17/03/1399 موفق به اخذ این پروژه برای تامین 1680 متر کابل 300*1 گردید . کابل مذکور ظرف مدت پانزده روز تحویل کارفرما خواهد شد
اولین دستگاه هوشمند خوددریافت پسماند خشک (RVM) و اولین سامانه خود پرداخت فروشگاهی Self check out در ایران توسط شرکت فرانکو اسپادان تامین و تحویل شرکت کالای خدماتی شهروند تهران گردید .
این دستگاه در تاریخ 29/04/98 توسط شهردار تهران آقای دکتر حناچی در شعبه بهرود شهروند تهران افتتاح و آغاز بکار نمود .

شرکت فرانکو اسپادان در سمپوزیوم فولاد سال 1397 در جزیره کیش حضور بهم رساند و پذیرای دعوت شدگان ، نمایندگان محترم کارفرماهای مختلف و میهمانان عزیز بوده است .
در طول مدت برگزاری نمایشگاه ، بیش از صدها نفر از غرفه این شرکت بازدید و تبادل اطلاعات مورد نیاز انجام پذیرفت.

بدینوسیله از حضور جنابعالی دعوت می نماید تا از غرفه شرکت فرانکو اسپادان واقع در نمایشگاه بین المللی فولاد 1397 که از تاریخ سی بهمن ماه لغایت یک اسفند ماه در مرکز نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش برگزار   می گردد ، بازدید بعمل آورده و با برکت حضورتان ما را از تجربیات ارزشمند خود بهره مند سازید .
در انتظار قدوم سبز شما هستیم .
سمپوزیوم فولاد 1397
سی ام بهمن  ماه و یکم اسفند ماه
سالن A ، غرفه 9 و 10
  
شرکت فرانکو بعنوان نماینده شرکت Hapam در ایران در تاریخ 15 خرداد 97 سفارشی شامل قطعات یدکی از شرکت Hapam خریداری و به کارفرمای محترم شرکت آلومینیوم المهدی ( فرو آلیاژ گنو ) تحویل داد
شرکت فرانکو در تاریخ 17 مرداد 97 قطعات یدکی از شرکت Hapam را به کارفرمای محترم شرکت زیمنس ( نیروگاه رودشور ) تحویل نمود .

در تاریخ 1397/3/4 کابلهای ابزار دقیق شرکت فولاد سفید دشت تحویل انبار کارفرما گردید

به اطلاع می رساند پارت اول محموله باکتویل مشتمل بر 360 تن قطعات و تجهیزات ماشین مذکور در تاریخ بیستم اسفند ماه سال 1396 از مبداء چین به سمت بندر امام خمینی حرکت نمود و اسناد حمل در تاریخ 97/01/23تحویل کارفرما ( شرکت فولاد خوزستان ) گردید تا مراحل ثبت سفارش و ترخیص توسط کارفرما انجام پذیرد .
نمایندگان شرکت فرانکو در نمایشگاه ELECRAMA 2018 هندوستان دعوت شده و حضور یافتند
شرکت فرانکو بعنوان یکی از شرکتهای فعال در نمایشگاه ELECRAMA 2018 هندوستان انتخاب شد
با کمال مسرت و خرسندی به اطلاع می رساند شرکت فرانکو بعنوان یکی از تامین کنندگان مطرح در صنایع کشور و خصوصاً صنایع فولاد در سمپوزیوم فولاد سال 96 حضور در دو روز متوالی ( 8 و 9 اسفند 96 ) میزبان قدوم بازدیدکنندگان اعم از نمایندگان محترم کارفرمایان ، مشاوران و همکاران عزیز بود .
بدینوسیله از حضور تمامی بازدیدکنندگان که این شرکت را مورد لطف خود قرار دادند تقدیر و تشکر می نمائیم .

به اطلاع می رساند نمایندگان محترم شرکت LDW کشور آلمان از تاریخ 5/12/1396 در کشور جمهوری اسلامی ایران حضور داشتند و در این مدت از شرکتهای فولاد خوزستان ، فولاد مبارکه ، فولاد سبا و فولاد سفید دشت بازدید و جلسه های متعددی را درخصوص چگونگی عملکرد و بررسی وضعیت ماشینهای موجود ساخت شرکت LDW در شرکتهای مذکور برگزار نمودند .

با کمال افتخار به استحضار می رساند در راستای همکاری های شرکت فرانکو اسپادان با شرکت HAPAM بعنوان نمایندگی آن شرکت در کشور جمهوری اسلامی ایران ، قرارداد تامین کنتاکتهای سکسونرهای 230 کیلو ولت مورد نیاز شرکت آلومینیوم المهدی به شرکت فرانکو ابلاغ گردید .
http://www.hapam.nl

بانهایت مسرت و خرسندی مفتخر است تمدید توافقنامه نمایندگی شرکت LDW را به اطلاع برساند .
بدینوسیله به اطلاع می رساند با تلاشهای انجام شده و پیگیری های مستمر قرارداد تحویل تجهیزات شرکت زیمنس در تاریخ 10/11/96 تحویل کارفرمای پروژه ، شرکت فولاد هرمزگان گردید و مورد تائید قرار گرفت .
بدینوسیله از حضور کلیه کارفرمایان عزیز و همکاران محترم دعوت می شود از غرفه شرکت فرانکو اسپادان در نمایشگاه جانبی سمپوزیوم فولاد 96 واقع در جزیره زیبای کیش دیدن فرمایند . مقدم سبز شما گرامی باد .
 8 و 9 اسفند ماه 1396 – جزیزه کیش – سمپوزیوم فولاد 96 – غرفه شماره 20

سکسیونرهای ساخت شرکت COET ایتالیا در تاریخ 96/7/23 تحویل کارفرما ( شرکت فولاد هرمزگان ) گردید و مورد تائید قرار گرفت .
پس از انجام موفقیت آمیز تستهای کارخانه ای با حضور نمایندگان کارفرما و شرکت فرانکو در مورخ 96/3/24، ترانسفورماتورهای جریان 72/5کیلو ولت ساخت شرکت نیرو ترانس در تاریخ 96/5/19تحویل کارفرما ( شرکت فولاد خوزستان ) گردید .

کارتهای الکترونیکی مربوط به سیستم حفاظت وکنترل نیروگاه چهلستون اصفهان در تاریخ 96/4/20تحویل شرکت مپنا ( کارفرما ) گردید .
در تاریخ 96/3/31محموله قطعات یدکی ترانسفورماتورهای قدرت شرکت فولاد هرمزگان از شرکت ایران ترانسفو دریافت شد و در تاریخ 96/4/1 در انبار کارفرما تخلیه گردید .

تیم مدیران و کارشناسان شرکت فولاد خوزستان به همراه نمایندگان شرکت فرانکو جهت بازدید از مراحل ساخت باکتویل و همچنین پروژه های در حال بهره برداری شرکت NHI از تاریخ 3/2/96 در کشور چین می باشند.بدینوسیله از حضور جنابعالی دعوت می گردد تا از غرفه شرکت فرانکو اسپادان در نمایشگاه بین المللی فولاد 95 بازدید بعمل آورید .
سکسیونر Coet | 1395/12/9
قرارداد سکسیونر ساخت شرکت Coet ایتالیا به کارفرمایی شرکت فولاد هرمزگان در تاریخ 1395/11/20 به شرکت فرانکو ابلاغ گردید .
رله های دیفرانسیل با تایپ Micom P643 ساخت شرکت Schneider در تاریخ 1395/11/20 تحویل کارفرمای محترم شرکت فولاد خوزستان گردید .
تیم کارشناسان فنی و فروش شرکت LDW از تاریخ 26/04/95 تا 31/04/95 به مدت 5 روز در ایران حضور داشتند .    
شرکت فرانکو ( اسپادان ) مفتخر است به اطلاع برساند پيرو بازديد مديران شرکت RITZ از امکانات و توانايي هاي شرکت در تاريخ 95/3/27و همچنين مذاکرات انجام شده ، شرکت فرانکو اسپادان بعنوان نماينده رسمي فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت RITZ در ايران انتخاب و گواهي مربوطه از آن شرکت دريافت گرديد .
در تاریخ 95/3/9معاونین و رئوسای سرپرستی بانک صادرات استان اصفهان از شرکت فرانکو بازدید بعمل آوردند .

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ، گاز ، صنعت ، پالایش و پتروشیمی از تاریخ 16 لغایت 19 اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاههای تهران برگزار گردید . بیش از 450 شرکت خارجی در


ریکلایمر شرکت فولاد خوزستان ( Bridge Type ) پس از تحویل به سایت توسط پیمانکار ، نصب گردید و در
گیربکسهای ساخت شرکت Demag آلمان تحویل کارفرما ( شرکت فولاد خوزستان ) گردید و
یکدستگاه ترانسفورماتور 120 مگا ولت آمپرکوره ( 120MVA Furnace Transformer ) پس از تحویل به
لوله های فولادی با قطر 48 ، 44 ، 40 ، 36 و 32 اینچ تحویل کارفرما ( شرکت فولاد خراسان ) گردید و
نمایندگی شرکتهای( LDW (AEG آلمان و COET ایتالیا به شرکت فرانکو اعطا شد و شرکت
Latest newsRSSatrin-(1).png
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت نزد فرانکو اسپادان محفوظ میباشد .